Uczniowie śpiewają na dzień kobiet [video]

To będzie muzyczna niespodzianka dla wszystkich kobiet w naszym regonie. Utwór specjalnie dla wszystkich Pań nagrali uczniowie z gminy Cedynia.

Ci mali artyści naprawdę się napracowali, minęło trochę czasu zanim to wszystko zorganizowali i ich praca nie poszła na marne. Będzie hit dla wszystkich kobiet. Zdoln , odważni chłopcy z Cedyni, z klasy 4b, szykują niezwykła niespodziankę na dzień kobiet. Młodzi artyści to: Alan Nowacki, Aleksander Urbański, Krystian Bronakowski, Wojtek Zagórski, Hubert Sadłowski i Hubert Fidorowicz.

- To właśnie dla was Drogie Panie !!! Jesteśmy Żywym dowodem na to że każdy śpiewać może trochę lepiej lub trochę gorzej Naszym priorytetem  w tym zadanie było to : Abyście się czuły wyjątkowe i docenione przez nas w tym szczególnym dniu... wszystkiego najlepszego - zapowiada Monika Nowicka. 

Jednocześnie za pomoc dziękuje rodzicom: Marcie Bronakowskiej, Katarzynie Sadłowskiej, Agnieszce Fidorowicz, Natalii Zagórskiej oraz Magdalenie Prysie. Dźwięk i montaż muzyki wykonał Grzegorz Podwójny - Studio Nagrań Dębno. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza