Udany weekend zawodników UKS-T Victoria Chojna na zawodach w Dębnie i w Cedyni [foto]

W sobotę 25 lutego zawodnicy Victorii brali udział w XII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Cedyni.

Zawodnicy zdominowali kategorię mężczyzn zajmując dwa czołowe miejsca. W finale Michał Olejnik w pięciu setach (3:2) pokonał Roberta Bałachowskiego. W kategorii chłopców do lat 16, Mikołaj Jachowicz zajął IV miejsce.

W niedzielę natomiast zawodnicy Victorii gościli w Dębnie na Otwartych Mistrzostwach Gminy Dębno w tenisie stołowym. W kategorii  mężczyzn 18-45, Victorię reprezentował Michał Olejnik, który potwierdził wysoką formę z soboty zajmując w swojej kategorii II miejsce. W najliczniejszej kategorii mężczyzn 46-60, Victorię reprezentował Tomasz Bałachowski, który uplasował się w przedziale miejsc 9-10.Po turniej indywidualnych czas na rozgrywki ligowe.

Najbliższy mecz Victoria rozegra na wyjeździe 11 marca, przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna UKS Trzynastka Szczecin.