Autem wbił się w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.


Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 124 w pobliżu miejscowości Mętno w gminie Chojna. Auto z impetem uderzyło w drzewo, kierowca zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 23 kwietnia po godzinie 22:00 na odcinku pomiędzy Mętnem a Łaziszczami. 

Kierujący pojazdem marki Ford z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i z dużą prędkością uderzył w drzewo. Na miejscu już po kilku minutach pojawiły się służby ratunkowe. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych aby wydobyć ciało. Ofiara to około 50-letni mieszkaniec gminy Chojna. 

Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Policja ustala okoliczności zdarzenia. 

- Około godz. 22:15 na drodze wojewódzkiej numer 124 między miejscowościami Łaziszcze, a Mętno doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego pojazdu osobowego marki Ford. Z nieznanych na chwilę obecną przyczyn 49-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, na łuku drogi stracil panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Niestety kierujący poniósł śmierć. Na miejscu prowadzone były czynności z udziałem Prokuratora, które wyjaśnić mają dokładne okoliczności zdarzenia - powiedział nam rzecznik prasowy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza