Kino zawita do regionu. Dla naszych czytelników mamy darmowe bilety!


W ramach kolejnej ogólnopolskiej akcji Bezgotówkowe Kino Objazdowe realizowanej wspólnie z Fundacją Polska Bezgotówkowa, we wtorek 18 kwietnia zawita do Myśliborza. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowe bilety na wybrany seans. 

W repertuarze znajdą się między innymi takie filmy jak: "Opiekun" - inspirowany historią życia św. Józefa, "Air" - historia legendarnej współpracy firmy Nike z Michaelem Jordanem oraz polska komedia "Skołowani". A dla najmłodszych "Wróżka Zębuszka".

Dla wszystkich widzów, którzy zakupią bilety na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub zapłacą kartą w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!

Poniżej również linki do przedsprzedaży biletów z 10% zniżką oraz dedykowanego wydarzenia na Facebooku:

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na wybrany seans. Wystarczy wejść na nasz profil na Facebooku i w komentarzu pod artykułem oznaczyć osobę i napisać, na który film chcielibyście się z nią wybrać. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza