Na tym placu zabaw można zrobić sobie krzywdę [list od czytelników] [foto]


- Zwracam się o pilne podjęcie działań związanych z naprawą i wymianą uszkodzonych elementów placu zabaw za Skwerem Jagiellońskim przy ulicy Łąkowej w Chojnie - napisał do nas Pan Przemysław. To jednak nie jedyny mieszkaniec, który zwraca uwagę na fatalny stan placu zabaw. 

- Moglibyście nagłośnić sprawę placów zabaw? Ten za WOPem (były budynek straży granicznej) jest w opłakanym stanie i robi się niebezpieczny dla dzieci. Praktycznie cały spróchniały, aż strach dziecko puścić na niego. Jest w opłakanym stanie. Dobrze by było wspomnieć cos na ten temat i może innych ze przydały by się kontrole stanu takich płacy i konserwacje - napisała do nas Pani Małgorzata. 

Miejsce faktycznie stwarza wiele zagrożeń dla dzieci. 

- Obecny stan techniczny w ocenie nie tylko mojej osoby ale również mieszkańców miasta stanowi zagrożenie dla zdrowia i być może życia dzieci które spędzają tam czas wolny z rodzicami - dodaje z kolei Pan Przemysław - Proszę również w imieniu swoim i mieszkańców o dokonanie sprawdzenia stanu technicznego wszystkich palców zabaw mamy okres wiosenny a dzieci i młodzież spędzają więcej czasu na dworze. Przypominam, nie tylko inwestycje są ważne ale również bieżące utrzymanie istniejącej infrastruktury.

Sprawę polecamy urzędnikom z gminy Chojna. Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza