Myśla pokonuje Pomorzanina. Derby Gminy Dębno [foto] [video]

Za nami kolejny derbowy mecz w naszym regonie. W miniony weekend kibice mieli okazję zobaczyć derbowy pojedynek zespołów z powiatu gryfińskiego. W meczu o mistrzostwo A-klasy naprzeciwko siebie stanęły ekipy Myśli Dargomyśl i Pomorzanina Cychry.

Miniony weekend  doszło do bardzo ciekawego lokalnego pojedynku zespół z Daromyśla zmierzył się z ekipą z Cychr. Wszystko w ramach 17. ligowej kolejki. Jak zawsze takie pojedynki przyciągnęły tłumy lokalnych widzów ponieważ obie miejscowości dzieli zaledwie kilka kilometrów. 

- W te chłodne wiosenne popołudnie kibice bardzo licznie się zjawili się na boisku w Dargomyślu by oglądać Derbowy mecz który zawsze przynosi dużo emocji z mojego punktu patrzenia mecz był jednostronny Myśla dominowała na boisku i nie przypominam sobie jakieś groźnej akcji Pomorzanina, pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0 po bramce Dorian a mogło być dwa gdyby Kaziu twardziej stał na nogach i strzelił karnego. Druga połowa dostarczyła też trochę emocji bo był drugi nie wykorzystany karny przez Swędre, piłka trafiła w poprzeczkę od linii bramkowej i wyszła ale bramkarz wyszedł za szybko i była powtórka karnego którego Eto już strzelił i mamy 3:0 a czwartą bramkę strzelił Patryk który wyszedł sam na sam nie dał szans bramkarzowi z Cychr - czytamy w relacji gospodarzy. 


Bramki dla gospodarzy strzelali Kubka Dorian, Wyszogrodzki Przemysław, Budzałek Robert (k) i Zaborowski Patryk.

fot. KS Myśla Dargomyśl/ Wiesław Romanowski 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza