Odra wciąż niezwyciężona. Rurzyca była blisko sprawienia niespodzianki [foto]

Na ten mecz kibice czekali ponad pół roku. Po raz pierwszym w tym sezonie Odra Chojna zagrała z beniaminkiem okręgówki Rurzyca Nawodna.

Mecz rozegrano w środę 12 kwietnia, było to zaległe spotkanie z jesieni. Odra to lider tabeli, który nie przegrał żadnego meczu w tym sezonie. Rurzyca radzi sobie całkiem nieźle i zajmuje miejsce w środku ligowej tabeli.

Goście byli blisko sprawienia niespodzianki. Do przerwy na tablicy wyników widniało 0-0. Bramkę na 1-0 pierwsi zdobyli zawodnicy Rurzycy a jej autorem był Bartosz Flis. Chojnianie wyrównali w 90 minucie, a dwie minuty później było 2-1.

Pomimo środka tygodnia na trybunach pojawiło się sporo kibiców obu drużyn, którzy dopingowali piłkarzy. Gorąco było również na boisku, sędzia pokazał kilka czerwonych kartek.