Pogrom w Dębnie. Rezerwy Pogoni Szczecin nie dały szans w rozgrywkach Pucharu Polski [video]

Do ciekawego starcia doszło w środę 12 kwietnia w Dębnie, gdzie gospodarze podejmowali rezerwy Pogoni Szczecin  w ramach rozgrywek Pucharu Polski ZZPN.
Dąb Dębno przed własną publicznością zmierzył z rezerwami Pogoni Szczecin przy obecności około 150 widzów. Pojedynek zakończył się wysokim rezultatem dla gości, którzy wygrali aż 1-9 (1-2).

Jedyny gol dla Dębu padł po bramce samobójczej Jędrzeja Górala. Dla gości bramki zdobyli: Błażej Starzycki 11. minuta, Adrian Przyborek 16 min., Fabiach Pach 49. minuta, Yedgar Rostami - 58. i 65. (k) minuta, Jan Mierzwa - 66., 70. i 84. minuta oraz Kacper Łusiak 85 minuta.

Dąb Dębno: Jakub Banaś (75' Michał Hoffmann) - Mateusz Niedźwiecki (65' Riku Fujji), Seweryn Wrzeszcz, Adrian Krzywicki, Ernest Graś - Kacper Kalinowski (71' Mateusz Wilman), Dawid Zieliński, Alan Błajewski - Mateusz Kwiatkowski, Kacper Chawawko, Michał Stępień (76' Michał Kodzis)

Żółte kartki: Dawid Zieliński (Dąb Dębno), Bartosz Ława (Pogoń Szczecin)
Sędzia: Piotr Bieniek, Bartłomiej Berdzik, Maciej Lenartowski

W infografice poniżej znajdują się wyniki wszystkich meczów w w ramach 1/8 finału Pucharu Polski ZZPN.