Wynik meczu w A-klasie zweryfikowany jako walkower


Wydział Rozgrywek Zachodniopomorskiego Związki Piłki Nożnej zajął się sprawą ligowego pojedynku pomiędzy Czarnymi Fiege Lubanowo i GKS-em Kołbacz. Spotkanie zostało zweryfikowane jako... walkower. 

Mecz został rozegrany w sobotę 14 maja o godzinie 11:30 w Lubanowie. Pojedynek na boisku zakończył się wysoki zwycięstwem gości, którzy wygrali aż 1-7.  W ostatnich godzinach w sieci pojawiły się  komunikaty dotyczące zweryfikowania wyniku jako walkower na korzyść GKS Kołbacz.

- W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1-7 na korzyść drużyny z Kołbacza.  Jednak musieliśmy oddać walkower, ponieważ mieliśmy w składzie meczowym zawodników, którzy nie mogli grać w tym meczu.  Jak widać ciągle doskwierają nam problemy kadrowe i nie umiemy załatać tych dziur. Niestety musimy jakoś wspólnie przetrwać ten trudny dla nas czas, więc liczymy, że jak i do tej pory tak zawsze będziecie z nami i numer 12 na naszych nowych koszulkach naprawdę symbolizuje wsparcie kibiców .Dziękujemy za obecność na meczu.  - czytamy w komunikacie Czarnych Lubanowo.

Wydział Rozgrywek ZZPN zweryfikował wynik spotkania pomiędzy Czarnymi Lubanowo a GKS Kołbacz jako walkower 0:7 na korzyść drużyny GKS. W drużynie z Lubanowa wystąpili nieuprawnieni do gry zawodnicy.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza