Trwa walka o utrzymanie w okręgówce. Czcibor Cedynia w derbach pokonał Łabędź Widuchowa.

Za nami zaległa kolejka w klasie okręgowej. Do najciekawszego starcia doszło w Widuchowej gdzie Łabędź podejmował Czcibora.

To był ważny mecz dla układów dolnych rejonów tabeli, ponieważ obie drużyny są  sąsiadami w ligowej tabeli i zajmują kolejno miejsca 14 i 15.

Co działo się  Widuchowej? Przedstawiamy klubową relację:

W 34 minucie rzut z autu Mariusza Tuszyńskiego przedłuża głową Łukasz Karapulka i Kacper Firlit kieruje piłkę do bramki! 1:0. Druga połowa rozpoczyna się po myśli gości, którzy w podobny sposób pokonują Marka Kibica i doprowadzają do remisu. 1:1. W 57 minucie Czcibor po raz drugi umieszcza piłkę w naszej siatce. 1:2. 3 minuty później mamy 1:3. W 64 minucie po faulu na Arku Czerneckim sędzia dyktuje rzut karny, którego pewnie egzekwuje Daniel Włoch. Mamy 2:3 W 83 minucie goście po raz czwarty pokonują Marka Kibica. 2:4.

Do końca sezonu Łabędź ma przed sobą mecze z Orłem Grzędzice, Ogniwem Babinek, Kastą Szczecin-Majowe i KP Przecław.
Do końca sezonu Czcibor zagra z Odrą Chojna, Osadnikiem Myślibórz, Rurzycą Nawodna i Mierzynianką Mierzyn.