KM Chojna liderem w Mistrzostwach Strefy Polski Zachodniej

Klub Motorowy Chojna umocnił pozycję lidera w Mistrzostwach Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. W niedzielę 18 czerwca na torze w Grodkowie w woj. opolskim rozegrano III rundę Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. 

Zawodnicy naszego klubu licznie stawili się na najdalej oddalonym od Chojny torze motocrossowym Strefy Zachodniej. Zaangażowanie i wola walki naszych zawodników mimo kontuzji i awarii motocykli dała Chojnie zwycięstwo w klasyfikacji klubowej i zwiększenie przewagi nad drugim w klasyfikacji Crossteam Zielona Góra, trzecie miejsce zajmuje Moto Klub Oborniki. Miejsca zdobyte przez zawodników KM Chojna: MX Kobiet – 7 Karolina Sznałbelt, MX 65 – 11 Igor Juszczak, MX 85 – 5 Tim Stuedemann, 12 Marcel Myśko, MX Junior – 12 Kamil Mróz, 19 Filip Korzeniowski, MX 1BiC – 3 Kacper Matecki, 9 Rafał Giefert, 11 Grzeforz Ratajczak, 13 Jarosław Kozłowski, MX Open – 7 Michał Bukała, MX Masters – 8 Paweł Adamczyk, 16 Andre Weinert, 17 Jarosław Dąbrowski, 19 Krzysztof Perużyński, 23 Janusz Puhlmann, 23 Stanisław Zytecki.

Kolejne zawody Mistrzostw Strefy połączone z Pucharem Polski 2-3 września w Obornikach.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza