Victoria zwycięża turniej barażowy i zostaje w III lidze tenisa stołowego [foto]


W ubiegłą niedzielę 11 czerwca UKS-T Victoria Chojna rozegrała w Stargardzie turniej barażowy o utrzymanie się w III lidze tenisa stołowego. Przeciwnikami Victorii w walce o pozostanie wśród drużyn III ligowych były zespoły ze Stargardu, Gryfic i Stepnicy.

W pierwszym niedzielnym meczu Victoria zwycięża zespół LUKS Gryfice 6:3. Kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna UKS Zalew Stepnica , którą po bardzo emocjonującym i zaciętym pojedynku chojeńska Victoria pokonuje 6:5. Zwycięstwo w drugim niedzielnym meczu praktycznie zapewniło Victorii ligowy byt wśród drużyn , które w przyszłym sezonie będą występować w III Lidze tenisa stołowego . W ostatnim meczu Victoria przegrywa z drużyną gospodarzy KS ATS Stargard 4:6. Pomimo potknięcia w ostatnim spotkaniu Victoria zajmuje I miejsce w niedzielnym turnieju barażowym i utrzymuje się w III lidze tenisa stołowego

Drużyna Victorii w turnieju barażowym wystąpiła w następującym składzie: Michał Olejnik, Robert Bałachowski, Tomasz Bałachowski, Marek Kowalczyk i Patryk Zając. Wszyscy zawodnicy Victorii występujący w niedzielnym turnieju barażowym zasługują na ogromne słowa pochwały za walkę ,ambicję i wiarę w końcowy sukces .

Ostateczna kolejność turnieju barażowego:
1. UKS-T Victoria Chojna – utrzymanie
2. KS ATS Stargard – utrzymanie
3. LUKS Gryfice –spadek do IV ligi
4. UKS Zalew Stepnica –spadek do IV ligi.Zarząd Klubu UKS-T Victoria składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w mijającym sezonie rozgrywkowym 2022/2023. Cieszymy się, że jesteście Państwo z nami i wpieracie nasz klub w dalszej działalności.

Prezes UKS-T Victoria Chojna
Tomasz BałachowskiRedakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza