Co dalej z Dębem Dębno? Brak kandydatów na prezesa.

Do powrotu ligowy rozgrywek pozostał jeszcze ponad miesiąc. Drużyny rozpoczynają przygotowania. Spadkowicz z IV ligi, Dąb Dębno, wciąż nie ma prezesa klubu... 

Miejski Klub Sportowy Dąb Dębno ogłosił nadzwyczajne walne zgromadzenie członków, które miało się odbyć w piątek 30 czerwca. Wcześniej z funkcji prezesa zrezygnował Tomasza Plucinskiego. Nie udało się wybrać nowego włodarza klubu. 

Klubu opublikował komunikat w mediach społecznościowych:

W piątek 30 czerwca w siedzibie klubu miało odbyć się nadzwyczajne walne zgromadzenie członków MKS Dąb Dębno. Szumne zapowiedzi i głosy z zewnątrz związane z koniecznością zmiany wizji prowadzenia i władz stowarzyszenia okazały się jedynie medialną nagonką. Przez ostatnie trzy tygodnie nikt nie przedstawił żadnej nowej propozycji, jak również nie zgłosił swojej kandydatury na prezesa. W najbliższym tygodniu osoby zgromadzone na walnym zebraniu zadeklarowały chęć ponownego spotkania w celu określenia możliwości, szczególnie finansowych, na dalsze funkcjonowanie klubu. Po tym spotkaniu zostanie ostatecznie przedstawiony plan na dalsze funkcjonowanie projektu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza