Wystąpią Endrju i B-QLL. Disco polo będzie rządzić w Cedyni [video]


Przed nami Dożynki Gminne w Cedyni. Gospodarzami wydarzenia w tym roku są Sołectwo Piasek i Sołectwo Bielinek.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 września w amfiteatrze miejskim w Cedyni. Poniżej publikujemy program wydarzenia. 

Przedstawiamy program wydarzenia 
14.50 – Przywitanie przedstawicieli sołectw z wieńcami dożynkowymi na placu przy kościele pw. Narodzenia NMP w Cedyni, uroczyste wejście do kościoła
15.00 – Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne plony
16.00 – Przemarsz korowodu dożynkowego do Amfiteatru Miejskiego w Cedyni
16.15 – Uroczyste rozpoczęcie „Dożynek Gminnych 2023
17.00 – Zespół ludowo-biesiadny 
20.30 – Marcin Młynarczyk
21.30 – Endrju
22.30 – B-Qll Gwiazda Wieczoru
23.30 – Zabawa z Dj
02.00 – Zakończenie

Endrju

Nagrywał piosenkę z Europejską gwiazdą muzyki dance Mario Bischinem. Mario Bischin najbardziej znany jest z piosenki "macarena".
O najnowszej piosence disco polowca z Gorzowa bardzo dużo pisano w największych portalach disco polo. Klip można zobaczyć w Polo tv, Polsacie, disco polo music, power tv, totv, 4funTV lista, voxtv oraz na youtube.B-Qll

Powstał 2010 roku  z inicjatywy Marcina Niewiadomskiego ”OMBRE” . Na początek postanowił odświeżyć Hit lat 90 tych „Baby go” którego z resztą Marcin Niewiadomski jest współautorem. Odświeżenie tego utworu okazało się strzałem w dziesiątkę! 


Rok później powstał kolejny przebój „UoUoU” ale i tak wszyscy czekali na Mega HIT „BUNGA BUNGA” Do dziś ten przebój podbija wszystkie listy przebojów jak i jest rozchwytywany przez wielką rzeszę DJ-ów w Polsce, Niemczech i nie tylko. Utwór ukazał się na składance DMC Poland oraz w postaci singla . Został nakręcony do tego utworu również teledysk. Formacja B-QLL składa się z dwóch głównych postaci czyli Marcina Niewiadomskiego „OMBRE” oraz Jacka Muszyńskiego „ JACO” . Obydwaj Panowie przez dłuższy czas tworzyli wizerunek sceniczny Grupy D-BOMB, który do tych czas zapadł w pamięci fanów tej że grupy. Zaczynali jako tancerze teraz tworzą swój Project o nazwie B-QLL !! Formacja pracuje w studiu nad pierwszą płytą a już niebawem kolejny singiel w przed premierze tej że płyty. Na płycie znajdą się przede wszystkim utwory w języku Polskim z jednym wyjątkiem . Dodatkowo ważną informacją jest to, że Ombre i Jaco współpracują z jedną z najlepszych telewizji muzycznych w Polsce TV.DISCO w roli Prezenterów. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza