Fly Festiwal - dźwięki hip hopu będzie można posłuchać na chojeńskim lotnisku [video]

Przed nami kolejne muzyczne wydarzenie w Chojnie. Hip hopowy festiwal odbędzie się w dniach od 25 do 27 sierpnia na osiedlu lotnisko. 


Zapraszamy na FLY Festival! Mamy przyjemność zaprosić Państwa na FLY Festival! Pierwsze takie wydarzenie organizowane przy współpracy z „Gminą Chojna” odbędzie się od 25 do 27 Sierpnia na terenie lotniska w Chojnie ul.Orląt 8A. Poinformowali organizatorzy.

Na scenie zobaczycie wielu artystów m.in. Kazior, VNM, Intruz,Ero,Bonson/Izabelka, GłowaPMM/Hyziu, Sobota, Bogu, Lamay, Avenew, Kony091, JacewkaZWP, Zwolak, Biaocxarny, RRT, Trójkąt Bermudzki i DJ Tolo! 


Szykują się niezapomniane trzy dni, a to coś czego z pewnością brakowało mieszkańcom naszego regionu i nie tylko! Na FLY Festival nie zabraknie także pokazów tańca, warsztatów graffiti oraz zawodów breakingu,które są nieodłączoną częścią kultury hip-hop.

   

Oprócz tego przygotowana będzie specjalna strefa gastro, atrakcje dla dzieci i rodzin, także wiele innych urozmaiceń. Bilety będą dostępne na stronie internetowej oraz stacjonarnie w wybranych miejscach. Na miejscu wydarzenia dostępny będzie skate park i strefa gastronomiczna. W programie również pokazy break dance i tańca hip-hop oraz warsztaty graffiti.

Link do wydarzenia dostępny tutaj: FLY FESTIVAL
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza