Masa atrakcji w sobotę w Trzcińsku Zdroju. Zapraszają na piknik "Rodzina 800+"


Sporo atrakcji dla dzieci, strefa relaksu, stoiska z rękodziełami i wiele innych - to wszystko czeka na mieszkańców regionu w najbliższą sobotę 2 września podczas "Pikniku Rodzinnego 800+".

W godzinach 15:00-20:00 w Parku Miejskim w Trzcińsku-Zdroju w Parku Miejskim obok Biblioteki i Centrum Kultury odbędzie się Piknik Rodzinny 800+. Jego celem będzie rozpowszechnienie wiedzy wśród rodzin z dziećmi na temat programów rządowych, jak również poinformowania o nowych istotnych rozwiązaniach oraz wprowadzanych zmianach legislacyjnych, których beneficjentami są rodziny posiadające dzieci.

Wśród wielu atrakcji skierowanych do całych rodzin będą między innymi pięć zamków dmuchanych (3 duże i 2 małe), basen z kulkami, klocki XXL, gry i zabawy z animatorami - klauni, przejażdżki konikami, stoisko z rękodziełem dla dzieci i dorosłych, wata cukrowa i popcorn, stoisko plecenia warkoczyków i malowania twarzy, stoisko informacyjne programu 800+, strażacka grochówka i woda butelkowana dla wszystkich, konkurs dożynkowe z atrakcyjnymi upominkami dla dzieci i dorosłych, strefa relaksu dla dzieci.

Oprócz tego będzie można odwiedzić stoiska partnerów projektu: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolniczego Oddział Szczecin, Polski Związek Badmintona – boisko do gry w badmintona i Nadleśnictwo Różańsko

Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki. Zapraszamy

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza