Koło Gospodyń Wiejskich w Nawodnej zdobyło podium w konkursie kulinarnym [foto]


W amfiteatrze miejskim w Cedyni odbyło się wydarzenie pn. "Bezpieczna Cedynia" zorganizowane przez Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Gminę Cedynia przy wsparciu Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Inicjatywa miała na celu przybliżenie mieszkańcom gminy Cedynia i pozostałych nadodrzańskich gmin.

- 16 września  mieliśmy przyjemność uczestniczyć w festynie "Bezpieczna Cedynia". Wzięłyśmy również udział w konkursie "Ryba na Patelni", przygotowując potrawę z ryb, ciasto  oraz chleb z twarożku i inne smakołyki...zajmując III MIEJSCE.  Jury zaskoczyły nasze oryginalne nazwy potraw, a potrawka z ryby była przepyszna . Powodzeniem cieszyła się "Kwaśna rozpusta" Składamy podziękowania dla Pawła Kabata i Wojciecha Gila za rybkę - czytamy w mediach społecznościowych KGW Nawodna. 

Komisja konkursowa oceniała potrawę z ryby, ciasto, dodatkowe potrawy oraz dekorację stołu. Po degustacji i wnikliwej ocenie komisja przyznała nagrody. Zwyciężyło KGW Czachów przed KGW Strzelczyn i KGW Nawodna. 

fot. KGW Nawodna 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza