Wojewódzka inauguracja roku szkolnego w regonie [foto]


Za nami Wojewódzka inauguracja roku szkolnego w naszym regonie. Wojewoda Zachodniopomorski był obecny podczas uroczystych apeli w Krzywinie czy Mieszkowicach.

Pierwsza cześć odbyła się Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego 2023/2024 z udziałem Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniew Bogucki, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Katarzyny Koszewskiej oraz Wicekuratora Jerzego Sołtysiaka. Prawie 1 mln rządowego dofinansowania z programu Polski Ład pozwoliło na przygotowanie szkoły na nowy rok szkolny.

W Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Mieszkowicach odbyła się druga część Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego z udziałem Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniew Bogucki, ZKO Katarzyny Koszewskiej oraz Wicekuratora Jerzego Sołtysiaka.

Właśnie w tej szkole ponad 2 mln zł przeznaczono z rządowego funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych na utworzenie nowej infrastruktury sportowej dla dzieci i młodzieży w Mieszkowice. To dofinansowanie pozwoliło na zbudowanie wielofunkcyjnego boiska, boiska do koszykówki, bieżni oraz trybun wraz z niezbędną infrastrukturą .


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza