Niecodzienny jubileusz Pani Zenony, która obchodziła 100-urodziny


Wyjątkowa i niecodzienna uroczystość miała miejsce w miejscowości Banie. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tej zacnej chwili doświadczyła Pani Zenona Brzozowska z miejscowości Banie obchodziła swoje 100 urodziny.

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Arkadiusz Augustyniak Wójt Gminy Banie, Arkadiusz Łysik zastępca wójta, kierownik USC Agnieszka Szewe. Wójt w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył list gratulacyjny, kwiaty i kosz ze słodkościami.

Przekazał zacnej Jubilatce również najserdeczniejsze życzenia i gratulacje przekazane przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego. Pani Zenona, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. Podczas uroczystości zgromadziła się liczna rodzina, która z wielkim wzruszeniem przeżywała ten dzień. W domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość i wzajemny szacunek. To zapewne stąd bierze się radość życia oraz życzliwość dla ludzi. Jubilatka z wielkim wzruszeniem dziękowała za życzenia i odwiedziny.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza