Kibice FCh'92 zapraszają na Narodowe Święto Niepodległości w Chojnie


Drodzy kibice, patrioci, mieszkańcy miasta i gminy Chojna jak i całej Ziemi Chojeńskiej, jako Chojeńscy Patrioci wspólnie z Panią Burmistrz Barbarą Rawecką chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić, na uroczyste obchody Święta Niepodległości, które odbędą się w naszym pięknym mieście - piszą kibice z FCh`92.

W sobotę 11 listopada, od godziny 17:00 zachęcamy do przyjścia na plac pod ratuszem i przyłączenia się do wspólnego dzieła. Na wieży Kościoła Mariackiego zawiśnie olbrzymia biało-czerwona flaga, a na dwóch basztach pojawią się dwie mniejsze biało-czerwone flagi. 

Na placu zielonym między ratuszem a Kościołem Mariackim jak również na samej wieży i dwóch basztach jednocześnie odbędzie się niesamowity spektakl świetlny. Zostaną odpalone race w kształcie znaku Polski Walczącej, tworząc niezapomniany obraz naszej historii. Początek pokazu zaplanowaliśmy na godz. 18:00.

- Przyjdźcie, aby razem uczcić Święto Niepodległości w naszym mieście. Czekamy na Waszą obecność drodzy mieszkańcy Chojny jak i całego regionu Ziemi Chojeńskiej - dodają kibice. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza