Maciej Ropiejko: stać ten zespół na wygrywanie, na dobre mecze, na punktowanie.- Nasz rudna miała dwa oblicza początek słaby no słabo punktowo można powiedzieć ale chłopaki widziałem że ciężko pracują na treningach że starają że wierzą to w końcu zaczniemy wygrywać - mówi nam Maciej Ropiejko, trener MKS Odra Chojna. 

Przed nami finisz rundy jesiennej sezonu 2023/2024 w IV lidze. Odra na półmetku sezonu zajmuje 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. 

- Do 10 kolejki nie mogliśmy zdobyć tego zwycięstwa. Ale od 10 kolejki w siedmiu meczach  zwyciężyliśmy  pięć razy, do tego był jeden remis i jedna porażka. Wierzyłem, że zaczniemy wygrywać i ta druga części pokazała, że stać ten zespół na wygrywanie, na dobre mecze, na punktowanie. Każdy na to gdzieś tam liczył ja też i w końcu pojawiły się uśmiechy. Jeśli chodzi o tę rudne, początek był słaby punktowo ale graliśmy z samą czołówką. Były to dosyć ciężkie mecze. Jestem bardzo zadowolony  z tego jak chłopaki się zaprezentowali w tej rudzie - mówi Ropiejko. 

Przed Odrą Chojna jeszcze ligowy mecz z Gwardią Koszalin. Początek spotkania 25 listopada o godz. 13:00. 

fot. Królewska Chojna 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza