Otworzyli spółdzielnie socjalną, prowadzą stołówkę, restaurację i organizują wyśmienite imprezy [foto]


Spółdzielnia Socjalna Gród Cedynia to podmiot ekonomii społecznej (połączenie cech przedsiębiorstwa i organizacji pozarządowej) zarządzający od 2021 roku dwoma punktami gastronomicznymi, pierwszym jest „Stołówka na Wzgórzu” mieszcząca się w Cedyńskiej Szkole, drugim „Przystań Smaków” w Starej Rudnicy (12 km od Cedyni, 4 km od Mostu w Siekierkach).

- Zajmujemy się szeroko pojętą gastronomią. Żywimy dzieci i młodzież, osoby starsze, wegan, wegetarian, organizujemy chrzciny, urodziny, komunie, stypy, konferencje, przyjęcia weselne, pikniki, festyny, wiece, eventy charytatywne, kolacje rodzinne, spotkania świąteczne, taneczne wieczorki i wiele innych. Można również zamówić u Nas catering okolicznościowy z dowozem w dowolne miejsce na terenie naszego Powiatu, a w razie potrzeby również obsługę kelnerską. Działamy także na terenie Niemiec. - mówi nam kierownik Dagmara Łydzińska i dodaje - „Stołówka na wzgórzu” mieści się w Szkole w Cedyni, gdzie pod okiem wykwalifikowanej Intendentki żywimy dzieci oraz młodzież. Nasze jadłospisy są bardzo różnorodne a stawiamy w nich przede wszystkim na zasady zdrowego żywienia i wzbogacanie diety. Z naszych usług korzysta chętnie Kadra Szkolna oraz Pracownicy, ale również osoby prywatne, ponieważ oferujemy obiady w formie abonamentów z dowozem do domu. Obsługujemy także różnego rodzaju eventy firmowe na zamówienie, konferencje, a także dla Naszych Uczniów oraz Absolwentów – Bale

Spółdzielnia prowadzi wyjątkowy lokal gastronomiczny tuż nad samą Odrą, „Przystań Smaków” w Starej Rudnicy - to wyjątkowe miejsce, które zachwyca aromatami domowej kuchni i malowniczymi widokami rozlewisk Odry. Sala konsumencka mieści 60 osób, jest mała scena na potrzeby dj-a bądź zespołu muzycznego. Znajduję się tam kominek, który nada każdej rodzinnej kolacji czy romantycznemu spotkaniu we dwoje niepowtarzalnego nastroju. 

- Indywidualnie podchodzimy do każdego rodzaju uroczystości pod względem kulinarnym ale również dekoracji Sali bądź też placu przed budynkiem, gdzie latem można postawić namiot, zjeść obiad i wypić kawkę przy stoliku, upiec kiełbaskę na ognisku, skorzystać z outdoorowej siłowni, a dzieci w tym czasie mogą szaleć na placu zabaw.

Na co dzień Przystań Smaków jest lokalem, w którym można zjeść obiad na miejscu, zamówić go do domu bądź pracy (dowozy odbywają się na terenie Gminy Cedynia gratis) a weekendami lokal organizuje imprezy i przyjęcia.

Spółdzielnia w okresie Świąt Bożego Narodzenia rokrocznie bierze udział w Cedyńskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Przygotowuje również świąteczne cateringi na zamówienie.

Spółdzielnia zaprasza do skorzystania ze świątecznego cateringu, możliwości zamówienia potraw na wynos. Szczegóły i cennik na infografice poniżej.Wszystkich z Państwa zainteresowanych usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu i zamawiania wyrobów a także rezerwowania Sal w Cedyni lub Starej Rudnicy pod Państwa uroczystości.

Kontakt Przystań Smaków: 534366972
Kontakt Stołówka na Wzgórzu: 533192322Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza