Potrzebuje finansowego wsparcia. Jej mama walczy z rakiem szyjki macicy.

- Nazywam się Marlena i mam 23 lata celem mojej zbiórki jest pomoc dla mojej mamy, która ma 42 lata, od 7 lat choruje na nowotwór szyjki macicy, wychowuje mnie i dwójkę moich młodszych braci - mówi nasza czytelniczka i organizatorka zbiórki.


Odkąd tylko pracuje staram się pomagać finansowo mamie i braciom lecz moje zarobki są zbyt małe by wystarczały na wszystko. Mama jest po chemioterapi, radioterapii, która nie pomogła na długo, w krótkim czasie zaczely sie kolejne problemy zdrowotne, mama przeszła operacje która uratowała jej życie , między innymi była to operacja założenia kolostomi oraz dwóch urostomii . Niestety nerki przestawały funkcjonować i potrzebny był kolejny zabieg , przystąpienie do Dializy jednakże okazało się ze to nie mogło się wydarzyć, zabieg nie był udany. Przystąpiono do zabiegu zmiany urostomii.

Co trzy miesiące odbywają się wizyty u lekarzy,  jest problem z transportem, ponieważ mama Pani Marleny mieszka w małej wiosce. 

- Mama dostaje 215 zł pielęgnacyjnego oraz 500+ oraz pomoc finansowa 500 zł z gminny. Jedyna możliwością posiadania ubezpieczenia zdrowotnego jest wciągniecie na ubezpieczenie z praktyk mojego młodszego brata.

Pomimo problemów i trudności mama Pani Marleny stara się żyć i być uśmiechnięta osobą, lecz w jej sercu i głowie jest niezmierny przeważa smutek i ból.

Link do zbiórki znajduje się na portalu zrzuka.pl: Pomoc dla Mamy
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza