Podczas turnieju, dla Hani, zebrali 8650 złotych!Na hali sportowej w Widuchowej zorganizowano charytatywny turniej piłkarski. Rywalizacja była zacięta, ale najważniejsza była dobra zabawa i ogromne serce. Dla Hani Gęślowskiej udało się zebrać aż 8650 złotych!

Najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół Seven przed Agma Team, LUKS Krzywin II i zespołowi Po Nalewce. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Banaś z Łabędzia Widuchowa, napiękniejszego gola zdobył Paweł Iskra z Agma Team a królem strzelców został Jakub Lubny (LUKS Krzywin II). Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Jakub Iskra (Seven). 

- Piękny turniej, piękne widowisko, ale co najważniejsze udało nam się zebrać dla Hani Gęślowskiej, aż 8650zł. Wszystkie pieniążki zostały przekazane w ręce mamy Hani, która przeznaczy je na rehabilitację dziewczynki. Dziękuję wszystkim pięknie za pomoc, gratulacje dla zwycięzców! Naprawdę był to super turniej i piękny dla mnie dzień. „Zrobiliśmy dla Hani piękny świąteczny prezent” - napisał na Facebooku Bartek Augustyniak, organizator. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza