Ogłoszenie o pracę – Pracownik grupy remontowo-budowlanej w firmie Polenmarkt

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz poszerzeniem zakresu obowiązków, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Pracownik grupy remontowo-budowlanej

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika budowlanego
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i maszyn budowlanych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Obowiązki:
  • Wykonywanie różnorodnych prac remontowo-budowlanych

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie doceniana jest inicjatywa i zaangażowanie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: info@polenmarkt.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 91 41 44 134

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza