Wiceburmistrz Marcin Pisanko w mediach społecznościowych. Powstał fanpage dla mieszkańców.

Urzędy miasta decydują się na prowadzenie oficjalnych profili wójtów, burmistrzów czy prezydentów miast na Facebooku. Coraz więcej polityków i samorządowców wybiera profile społecznościowe jako jedną z form kontaktu z wyborcami. 

W naszym regonie każda gmina ma swoje media społecznościowe. Gmina Chojna posiada swoją stronę Królewska Chojna i Barbara Rawecka - Burmistrz Gminy Chojna.  W czwartek 5 stycznia powstał kolejny profil  Marcin Pisanko - Zastępca Burmistrza Gminy Chojna

- Nazywam się Marcin Pisanko i z dumą pełnię funkcję Zastępcy Burmistrza Gminy Chojna. To dla mnie nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim ogromne wyzwanie, któremu poświęcam się z pasją i zaangażowaniem. Wspólnie z Panią Burmistrz Barbarą Rawecką oraz naszym zespołem samorządowym pracujemy nad projektami i decyzjami, które kształtują naszą codzienność. Jestem i chcę być dostępny dla Was, słuchać Waszych pomysłów i trosk, dlatego zapraszam do otwartej rozmowy. Razem możemy budować jeszcze lepszą przyszłość naszej gminy - czytamy w jednym z pierwszych wpisów. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza