Dzień Kobiet na wesoło w MOK Moryń.


Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet 8 marca w sali Geoparku w Moryniu o godzinie 18:30 na scenie zaprezentują się uczestnicy zajęć wokalnych i instrumentalnych oraz Klub Seniora działający w MOK a o godzinie 19:00 Dzień Kobiet na wesoło w wykonaniu Kabaretu z Konopi.

Kabaret z Konopi istnieje od 2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się ich pasją i sposobem na życie. Kabaret zdobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humoru, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp.
Kabaret z Konopi znany jest także z realizacji telewizyjnych dla TVP2, TVP1, Polsatu i TVN biorąc udział w takich imprezach jak Kabareton w Koszalinie, Kabaretobraie w Zielonej Górze, Świętokrzyska Gala Kabaretowa w Kielcach, Top Trendy w Sopocie czy Dzięki Bogu już Weekend w TVP2. Świetny kontakt z publiką i siła przebicia sprawiają, że każdy występ to niepowtarzalne wydarzenie. Ich najbardziej znane skecze to Dzieci, Hardkorowy KOKSu, ZUS, Kelner i Internet.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza