Emocje podczas sesji Rady Miasta. Poszło o słowa do radnego [video]


Podczas rady miejskiej w Dębnie doszło do  politycznej awantury jeden z radnych  zarzucił  burmistrzowi Grzegorzowi Kubickiemu niecenzuralne słowa podczas komisji. 

Sesja Rady Miejskiej Dębna odbyła się w sali posiedzeń w Urzędzie Miejskim w Dębnie. Obrady prowadził Marcin Krzysiak - Przewodniczący Rady Miejskiej Dębna.

- Na ostatniej komisji słyszałem co do swojej osoby nie przyjemny wyraz. Szanowny panie burmistrzu zwracam się do pana z prośbą  aby nie rozliczał mnie pan kolejny raz na forum.  W jaki sposób jako ja jako radny głosuje odnośnie wszelkich  głosowań na komisjach czy sesja rady miejskiej w Dębnie.  Głosowanie jest moją i tylko moją decyzją. Nie ma żadnego obowiązku by głosować z pana życzeniami.  Musi pan zrozumieć że inny to też ludzie normlani posiadający wiedzę, kulturę wychowanie, godności, a nawet dumę. Dlatego nie można pozwolić by niszczono czyjąmś godności i szacunek oraz zastraszając nie mając prawnych władczych racji - powiedział radny. 

Burmistrz odpowiada

Panie radny nie przeczytał pan żadnego słowa w którym rzekomo pana obraziłem. Dlaczego pan nie głosuje za budżetem  żeby nie pieniądze robić. bo kiedy powiedziałem panu ze będziemy robić te rzeczy te rzeczy i będę wnioskował po raz kolejny o zwiększenie środków. Za przyjęciem budżetu pan nie głosował to jeśli pan nie głosuje za przyjęciem budżetu a potem domaga  się realizacji inwestycji. 

Całość dyskusji dostępna tutaj od 1:15:09

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza