Wizyta złotej medalistki Igrzysk Olimpijskich w Nawodnej [foto]

Szkoła Podstawowa w Nawodnej została uhonorowana w konkursie Biegu Fair Play PKOl 2023, zorganizowanym przez Polski Komitet Olimpijski.

Nagrodą było spotkanie z utalentowaną wioślarką Natalią Madaj to złota medalistka Igrzysk olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro (w duecie z Magdaleną Fularczyk-Kozłowską), dwukrotna medalistka mistrzostw świata oraz siedmiokrotna medalistka mistrzostw Europy.

- 1 lutego, gościliśmy w naszej szkole p. Natalię Madaj- Smolińską złotą medalistkę̨ Igrzysk Olimpijskich 2016 roku w Rio de Janeiro. Srebrną medalistkę Mistrzostw świata w dwójce podwójnej w 2014 r. w Amsterdamie. Laureatkę Wielkiej Honorowej Nagrody Sportowej za rok 2016. Jej wizyta była nagrodą za znalezienie się w gronie 10 nagrodzonych szkół (z ponad 700) w konkursie #BieguFairPlayPKOI2023. Uczniowie z zachwytem słuchali o sporcie jakim jest wioślarstwo, o przygotowaniach do olimpiad i innych wydarzeń́ sportowych w których p. Natalia brała udział. Usłyszeli jak ważne jest to by nie poddawać́ się w dążeniu do celu oraz jak bardzo istotne są zasady Fair Play. Z pewnością będzie Ona inspiracją dla wielu z nas. - opisuje w mediach społecznościowych Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Nawodnej.
 fot. Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Nawodnej
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza