TKP Festiwal zmienia lokalizację. Wydarzenie nie odbędzie się w Chojnie.


TKP Festiwal zmienia lokalizacje. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się na stadionie miejskim w Chojnie. W 2024 roku wydarzenie odbędzie się w Moryniu. 

- Uwaga kochani !!! Zmiana miejsca ale klimat ten sam!!!  Ruszają przygotowania do 2. edycji TKP Festiwal - Moryń 2024. Niesamowita scena, wspaniali artyści, wiele niezwykłych koncertów w ciągu 3 dni, swobodna piknikowa atmosfera, moc atrakcji, a także to, co nieodłącznie kojarzy się z naszym festiwalem, czyli spotkania i rozmowy dla wszystkich, którzy zatraceni w smutku szukają oparcia w drugim człowieku.  To tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji TKP Festiwal - Moryń 2024. Impreza w tym roku odbędzie się w dniach 5-7 lipca 2024 roku na Moryńskich błoniach przy ul. Akacjowej. Obserwujcie nas w naszych social mediach i bądźcie na bieżąco z festiwalowymi newsami. - czytamy w mediach społecznościowych.

Podczas festiwalu wystąpią między innymi Lemon, Grubson czy Kobranocka. Wydarzenie miało nie tylko charakter muzyczny, w ramach festiwalu odbywają się spotkania i panele dyskusje z psychologami i specjalistami. 

 W ubiegłym roku gmina wsparła finansowo organizatora, przy festiwalu pracowały również gminne firmy - Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych oraz Centrum Kultury w Chojnie. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza