Dla Was - kandydaci do Rady Powiatu z Inicjatywy Samorządowej - Masz Wybór!


Nowe twarze w tegorocznych wyborach do Rady Powiatu w okręgach wyborczych 3 i 4 z KWW Inicjatywa Samorządowa: Agnieszka Gralak od 4 lat mieszkanka Łysogórek , Sławomir Domaradzki przedsiębiorca z Morynia . Monika Mąka przedsiębiorca z Chojny , Jacek Limanówka nauczyciel , działacz społeczny , Krzysztof Ziętek kierownik rejonu dróg wojewódzkich. Kandydaci z KWW Inicjatywa Samorządowa zarejestrowani do Rady Powiatu w okręgu nr3 Chojna, Cedynia, Trzcińsko Zdrój oraz okręgu nr 2 Moryń, Mieszkowice przedstawiają się kim są i co robią.

OKRĘG NR 3 - CHOJNA, CEDYNIA, TRZCIŃSKO ZDRÓJ


Wojciech Andrzej KONARSKI 
Starosta powiatu, były burmistrz Chojny, doświadczony samorządowiec. Angażuję się na 100% w rozwiązywanie zwykłych ale istotnych spraw dla społeczności lokalnej. Np. przywrócenie w Chojnie świąteczno- nocnej pomocy medycznej, służącej wszystkim. Jestem prawdziwie niezależnym, moją partią są mieszkańcy.


Jarosław Patryk PRZYGODA
Przedsiębiorca, trener boksu, doświadczony samorządowiec, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Gryfinie. Prowadzę bokserski Klub Garda, którego zawodnicy osiągają sukcesy a jednocześnie dbam o aktywność fizyczną młodzieży. Inni dużo mówią, a ja rozwiązuję sprawy mieszkańców.


Gabriela Barbara KOTOWICZ
Jestem doświadczonym samorządowcem, przygotowanym praktycznie i teoretycznie. Przewodnicząca Rady Powiatu, sekretarz gminy Cedynia i Mieszkowice, burmistrz Cedyni, zastępca burmistrza Mieszkowic. Jestem gotowa ofiarować swoją wiedzę, doświadczenie, zapał i serce dla dobra nas wszystkich.


Aleksandra ZIELIŃSKA
Radna od 1. kad. samorządu. W latach 93-94 burmistrz Trzcińska-Zdroju. W Radzie Powiatu w Gryfinie od 1998 r. W bieżącej kadencji pełnię funkcję wiceprzewodniczącej rady. Zawodowo - rolnik, doradca i działacz izby rolniczej. Bezpartyjna, oddana idei samorządu i zawsze blisko ludzi.


Jacek LIMANÓWKA
Lat 53, absolwent Instytutu Wychowania Fizycznego w Gorzowie WLKP, nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej w Trzcińsku -Zdroju i ZSP w Chojnie, organizator i współorganizator imprez sportowo – rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Monika Barbara MĄKA
Jestem przedsiębiorcą - prowadzę Ogrodnictwo MONI-GAJ w Chojnie. Pracuję też w chojeńskim PUK. Jako Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni chętnie dzielę się wiedzą współpracując z sołectwami oraz stowarzyszeniami przy realizacji różnych projektów. Zawsze staram się służyć pomocą. Jestem Wiceprzewodniczącą Rady LGD DIROW.


Krzysztof ZIĘTEK 
Krzysztof Ziętek, lat 62, Chojnianin. Od ponad 40 lat drogowiec. Były radny powiatowy, kreatywny, wspierający inicjatywy społeczne. Dobrymi drogami do lepszej przyszłości.

OKRĘG NR 4 - MIESZKOWICE, MORYŃ


Henryk KACZMAR
Członek Zarządu Powiatu Gryfińskiego, były Dyrektor ZGKiM w Moryniu. Ekspert od spraw Komunalnych. Nigdy nie przechodzę obojętnie, obok istotnych dla społeczności lokalnej spraw. To co robiłem i robię, np. Oczyszczalnia ścieków w Moryniu na trwale służy mieszkańcom i ochronie środowiska. Moja osoba gwarantuje stabilny i bezpieczny powiat.


Remigiusz Jarosław RZEPCZAK 
Radny VI kad. Odrodzonego Samorządu Powiatowego (2018-2024). Przew. Komisji do Spraw Edukacji, Kultury, Sportu i Org. Pozarządowych Rady Powiatu w Gryfinie. Nauczyciel. Członek Rady Muzeum 1. Armii Wojska Polskiego oraz Dziejów Ziemi Mieszkowickiej, a także Tow. Miłośników Ziemi Mieszkowickiej. Autor i współautor książek i art. o tematyce historycznej i regionalnej.


Agnieszka GRALAK
Na co dzień: kierownik internatu, nauczycielka przedmiotów logistycznych i ekonomicznych, radna Rady Powiatu w Gryfinie obecnej kadencji, a w wolnych chwilach - wolontariuszka, bo po prostu: LUBIĘ LUDZI! Dlatego zawsze moim celem w działaniach był, jest i będzie człowiek a jego potrzeby - moimi priorytetami.


Agata Sylwia CYBORT
Od wielu lat wykonuję zawód nauczycielki. Kontakty z dziećmi, rodzicami i innymi przedstawicielami lokalnych społeczności umożliwiły mi poznanie problemów naszych gmin. Konsekwentnie będę dążyła do realizacji zadań ważnych dla naszej społeczności. Moje hasło brzmi: „Kropla drąży skałę”.


Sławomir Marek DOMARADZKI 
Przedsiębiorca, były radny Rady Gminy w Moryniu. Właściciel firmy drzewnej. Od urodzenia związany jestem z naszą lokalną społecznością. Zawsze stawiałem na współpracę i rozwój.

Materiał sfinansowany przez KWW Inicjatywa Samorządowa. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza