Zarezerwuj mieszkanie i wygraj bony o wartości kilku tysięcy złotych!

Właśnie rusza drugi etap budowy osiedla Park Wilsona w Chojnie. To obecnie największa prywatna inwestycja mieszkaniowa w ostatnich latach w gminie Chojna. Deweloper Park Wilsona Inwestycje Sp. z o.o., zaczyna prace nad kolejnym budynkiem – B1 –, który będzie posadowiony na rogu działki Dworcowej z ulica Wilsona.


Dla klientów Deweloper przygotował atrakcyjną ofertę skierowaną dla przyszłych mieszkańców. Ogłosił właśnie konkurs dla wszystkich, którzy zarezerwują mieszkanie w II etapie inwestycji. Można w nim wygrać bony na zakupy do sklepu IKEA o wartości 10 000 zł, 8 000 zł i 6 000 zł

Regulamin konkursu jest dostępny w Redakcji oraz w biurze sprzedaży Dewelopera.

Warto podkreślić, że w nowym budynku, którego budowa rusza niebawem znajdzie się 31 kolejnych mieszkań od 33 do 56 m kw. oraz trzy lokale użytkowe. Osiedle powstaje u zbiegu ulic Dworcowej i Wilsona. Właśnie rusza drugi etap tej inwestycji budynek B1.

Deweloper przystąpił aktualnie do przygotowywania placu budowy. Już wkrótce będzie widać zarys frontu prac. Deweloper planuje oddać nowy budynek B1 w ciągu 12 miesięcy.

Aktualna lista mieszkań jest zamieszczona na stronie internetowej pod adresem: www.parkwilsona.pl lub bezpośrednio w biurze sprzedaży pod numerem telefonu 509 279 279

Zachęcamy do rezerwacji mieszkania i wzięcia tym samym udziału w konkursie. Będziemy Państwa informować o kolejnych etapach przygotowań do konkursu.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza