Mieszkanka Chojny walczy z chorobą. Pomóżmy jej wygrać!Aneta mam 40 lat i jest zarówno żoną, jak i matką dwójki dzieci. 15 lat temu zachorował na nowotwór szyjki macicy, szyjka została wycięta. Wtedy rak został wyleczony ale ryzyko nawrotu choroby pozostał do końca życia. I stało się....to w tym roku, rak wrócił. 

- Dostałam prezent na 40 - ste urodziny. Świat się zawalił!!! Pół roku temu dowiedziałam się, że jestem chora, przerzut ze źródła pierwotnego - dalekobieżny. Znów jestem chora, mam nowotwór złośliwy, ale tym razem uderzył z poczwórną siłą - w piesi, pachy, szyję i bark. Rak naciekający, Her 2 dodatni. Dobrze reaguje na chemioterapię, ale niestety szybko rośnie i daje szybkie przerzuty na inne partie organizmu. W moim wypadku to też trzy guzy dwa w lewej piesi o wielkości 4,5cm, 2,3 cm i jeden pod pachą o wielkości 3.5 cm plus zajęte wszystkie węzły chłonne plus w okolica podobojczykowa czyli szyja i bark (18 mm) - pisze Aneta. 

Mieszkanka Chojny jest w trakcie leczenia. Jej walkę można wspomóc między innymi w internecie, utworzona została zrzutka [kliknij aby zobaczyć]
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza