Bezpieczne Wakacje z Misiami. Gwiazdami wieczoru będą Wolter i BAHAMA - The Sound of Boney M. [video]


Piknik Rodzinny "Bezpieczne Wakacje z Misiami" odbędzie się w niedzielę 30 czerwca w Chojnie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie się o godź 15:00 na Placu Konstytucji 3 Maja w Chojnie. W programie konkurs piosenki, pokaz iluzji i blok koncertowy. 

Gwiazdą wieczoru będzie formacja Wolter, która powstała w 2019 roku. Założycielem i wokalistą zespołu jest Marek Wolski, który pochodzi z okolic Cedyni. We wrześniu 2019 roku zadebiutował swoją piosenką pt. „Skradłaś Moje Sny”. 


We Wrześniu 2021 roku zajął 1 miejsce na Największej Muzycznej Imprezie w Polsce, na Roztańczonym PGE Narodowym w kategorii Debiuty.

Zespół ma w sobie ogromne pokłady energii, które chciałby przekazać swoim fanom, a w przyszłości podbić rynek muzyki Disco Polo. Tysiące wyświetleń utworów na portalu YouTube świadczą o tym, że Wolter trafia w gusta słuchaczy. 

Marzena Polek-Bakalarczyk udzieliła  wywiad dla Radia Plus Szczecin  zobacz tutaj Misie niosą pomocNa scenie również wystąpi zespół Bahama zaśpiewają covery  Boney M. 
 

Program wydarzenia poniżej:

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza