Klasa Okręgowa: szalony mecz w Nawodnej. Kibice zobaczyli aż 13 bramek [foto] [video]

Rurzyca Nawodna rozbiła zespół Ehrle Dobra 10:3. Spotkanie zostało rozegrane w ramach ostatniej kolejki sezonu 2023/2024 w klasie okręgowej.

Mecz został rozegrany w sobotę 8 czerwca o godz. 17:00. Do przerwy na tablicy wyników był rezultat 4:3 dla gospodarzy. W drugiej połowie miejscowi kibice zobaczyli aż sześć goli. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:3 dla Rurzycy.

Na listę strzelców dwukrotnie wpisali się Maciej Surmacz, Bartosz Flis i Mateusz Dopierała, po jednym trafieniu dołożyli Bartosz Glanert, Jakub Pożyczka, Krystian Zielas i Jarosław Polek.

Rurzyca kończy sezon na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 43 punktów. Pierwsze miejsce premiowane awansem wywalczył Dąb Dębno (68 punktów). Wiceliderem został Energetyk Gryfino (55 punktów), który zagra w barażu o IV ligę.