Kowalczyk trenerem Jezioraka Szczecin


Michał Kowalczyk, były trener Morzycka Moryń, został szkoleniowcem Jeziorak Szczecin, zespołu, który na co dzień występuje w rozgrywkach klasy okręgowej.

W swoim CV ma pracę jako Trener Analityk z kadrą ZZPN rocznika 2008, rezerw Morzycka Moryń oraz pierwszego zespołu Morzycka Moryń. W ostatnim czasie trenował drużynę Hutnika Szczecin. Zdał z wyróżnieniem kurs UEFA B w ubiegłym roku.

- Liczymy na to że będzie to zmiana która da nam upragniony efekt i osiągniemy cel na który liczy wiele osób na osiedlu Kasztanowym - IV Liga. Bilans trenera Kowalczyka w Hutniku przeciwko Jeziorakowi w ubiegłym sezonie to 1W (2-1) oraz 1D (3-3). Bilans bramek 5-4 dla drużyny Hutnika która pokonała naszą drużynę na Nehringa, a następnie zremisowała na Kasztanowym na zakończenie sezonu .Trener rozpocznie swoją pracę na treningach z zespołem już 9 lipca, kiedy rozpocznie się okres przygotowawczy o czym poinformujemy dokładnie w najbliższym dniach. Czas pisania postu zbiega się z urodzinami naszego nowo ogłoszonego trenera a więc życzymy wszystkiego dobrego na boisko i także poza nim, a także osiągnięcia każdego założonego celu na każdym kroku swojego życia osobistego. - czytamy w komunikacie klubu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza