Wspólna akcja służb. Pedofil zatrzymany na terenie naszego regionu.


Wspólne działania funkcjonariuszy z Komend Wojewódzkich Policji w Lublinie i w Szczecinie doprowadziły do zatrzymania 33-latka z powiatu chełmskiego. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za seksualne wykorzystanie małoletniej. Do odbycia ma karę 2 lat pozbawienia wolności. 33-latek przed policjantami ukrył się w szafie.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 33-latka z powiatu chełmskiego. Mężczyzna początkowo ukrywał się poza granicami kraju, a w ostatnim czasie wrócił do Polski i ukrywał się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Lubelscy "łowcy głów" przekazali informacje poszukiwaczom z KWP w Szczecinie, którzy zatrzymali go na terenie powiatu gryfińskiego. 33-latek przed policjantami ukrył się w szafie.

Mężczyzna poszukiwany był za seksualne wykorzystanie dziewczynki poniżej 15 roku życia. Został skazany za to przestępstwo i do odsiadki ma 2 lata pozbawienia wolności. 33-latek już trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza