Studio treningowe GymLove.pl do wynajęcia. Trenuj jak chcesz i kiedy chcesz!


Chcesz zadbać o formę ale nie lubisz tłoku na siłowni? Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu studia treningowego GYMLOVE.PL, które jest dla Ciebie dostępne przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu!

Wstydzisz się trenować w klubie fitness? Denerwuje Cię duża liczba osób na siłowni? Chcesz trenować w spokoju lub pod opieką trenera? Posiadamy w pełni wyposażone studio treningowe. Możesz również skorzystać z oferty treningów personalnych, które odbywają się w naszej sali w której jesteś tylko Ty i Twój trener.

Kameralne studio treningowe znajduje się w kontenerze zlokalizowanym przy ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie (przy redakcji chojna24.pl). Pomieszczenie jest klimatyzowane. 

Wykonaj trening jak chcesz i kiedy chcesz. Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z pomocy naszych trenerów personalnych. Do Twojej dyspozycji jest bieżnia, ketle, hantle, sztangi i obciążenia olimpijskie, piłki, taśmy, rower powietrzny i wiele innych niezbędnych do ćwiczeń rzeczy. 


Oferujemy możliwość wynajmu studia na godziny, jednorazowe wejście oraz karnety. Szczegółowe informację i cennik znajdują się na stronie www.gymlove.pl. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku!

Zapisy i kontakt obecnie jest możliwy wyłącznie poprzez adres kontakt@gymlove.pl lub gymlovepl@gmail.com. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza