Zespół Masters wystąpi podczas Dni Morynia 2024 [video]


Zespół Masters będzie kolejną gwiazdą Dni Morynia 2024. Do największych hitów zespołu należą: Żono Moja, Nocy Mało, Bella, Serce do koperty, Szukam dziewczyny, Polej bracie, polej oraz Chcę. 

Zespół Masters został założony przez Pawła Jasionowskiego w 2008 roku i od tego czasu jest stałym elementem polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Grupa szybko zdobyła popularność dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi muzycznemu, łączącemu elementy disco, dance i pop.

Pierwszym dużym sukcesem Mastersa był utwór Żono moja, który ukazał się w 2008 roku. Piosenka stała się hitem, osiągając ponad 100 milionów wyświetleń w internecie i zajmując III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Dzięki temu sukcesowi zespół zaczął regularnie występować na koncertach i festiwalach muzycznych w całej Polsce, zdobywając coraz większą rzeszę fanów.


Masters regularnie koncertuje po całej Polsce, zdobywając coraz liczniejszą publiczność. Grupa występowała również za granicą, odwiedzając takie kraje jak USA, Kanada, Niemcy, Anglia, Irlandia, Belgia, Litwa, Ukraina, Dania, Szwajcaria i Holandia.

Koncert zespołu Masters zaplanowany jest na 26 lipca o godz. 21:00. Nasz portal jest patronem medialnym wydarzenia. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza