Myśla Dargomyśl nie otrzymała licencji na grę w okręgówce. Oświadczenie klubu.


Klub Sportowy Myśla Dargomyśl sezon klasy okręgowej  2023/2024 zakończył na 12. miejscu. Klub z gminy Dębno nie pzoostanie jednak w "okręgówce". W sieci pojawiło się oświadczenie klubu dotyczące nowego sezonu. 

Oficjalnie oświadczanie zostało opublikowane w klubowych mediach społecznościowych. Wycofanie sie Myśli z rozgrywek Klasy Okręgowej spowodowało, że od spadku uratowało się Morzycko Moryń. Poniżej publikujemy treść oświadczenia. 

Po awansie do Klasy Okręgowej w Dargomyślu wielka radość zawodników i kibiców drużyny z nad rzeki Myśli. Ale po nie udanej pierwszej rundzie w Klasie O gdzie cała rundę musiala grać na wyjazdach z powodu prac zwiazanych z boiskiem, Myśla zdobyła tylko 8 punktów i wszyscy się śmiali po co im był ten awans. Ale w drugiej rundzie już pokazał na co ich stać. Dargomyśl nazbierał 25 punktów i wywalczy utrzymanie praktycznie 3 kolejki przed końcem sezonu i juz nie bylo niektórym do śmiechu. Jednym z ojców sukcesu był napastnik naszej drużyn Budzałek który zdobył 23 bramki i w klasyfikacji strzelców uplasował się na drugim miejscu.
Ale teraz najsmutniejsze wieści po rozmowach z zawodnikami, zarządem i trenerem zapadła decyzja że Myśla nadchodzący sezon zacznie w A Klasie a wynika to z braku drużyn młodzieżowych i zawodników młodzieżowych do 21 lat. O transferach i sparingach będziemy informowali na bieżąco.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza