Za nami pełen emocji, inspiracji i dobrej energii trzeci dzień Festiwalu TKP MIŁEK! Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnorodnych wydarzeniach, które – jak zawsze – łączyły kulturę, sztukę i lokalną tożsamość.
Na scenie pojawiła się niezastąpiona Majka Jeżowska, której koncert porwał zarówno najmłodszych, jak i dorosłych uczestników festiwalu. Jej największe przeboje – „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są” czy „Kolorowe dzieci” – wywołały uśmiechy, wzruszenia i… wspólne śpiewanie całego placu! Majka jak zawsze stworzyła atmosferę pełną radości, pozytywnej energii i dziecięcej beztroski.
Nie zabrakło warsztatów twórczych, spotkań z wyjątkowymi gośćmi oraz atrakcji dla najmłodszych. Przestrzeń festiwalowa tętniła życiem – od stoisk lokalnych wystawców, przez strefę gastronomiczną, aż po strefę chilloutu, w której można było złapać oddech przy dźwiękach muzyki na żywo.