Reklama [góra]

Uderzyła w inny pojazd i odjechała, poszkodowana szuka sprawcy kolizji


W miniony czwartek 12 listopada około godziny 10:35 na parkingu niedaleko poczty w Trzcińsko Zdroju, kobieta kierująca samochodem wycofując uderzyła w tył innego pojazdu i odjechała z miejsca zdarzenia. Z naszą redakcją skontaktowała właścicielka zniszczonego samochodu. 

- Kierująca autem ze zdjęć wycofując uderzyła w tył mojego Mitsubishi Lancera. Zatrzymała się na chwilę, wycofała i odjechała. Monitoring Urzędu Miejskiego zarejestrował zdarzenie. Niestety nie widać tablic rejestracyjnych. Koszt naprawy to około 2000 złotych - mówi nam Pani Magda. 

Auto na zdjęciu to prawdopodobnie Ford Focus albo Mondeo. Na rynku w Trzcińsku Zdroju od kilku lat jest miejski monitoring, zainstalowany w celu zwiększenia bezpieczeństwa. 

9 komentarzy:

 1. U Pani Jagody, przy wejściu do byłej restauracji Uśmieszek jest zainstalowana kamera, może ona zarejestrowała nr rejestracyjny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za informację.

   Usuń
 2. może miała już rozbity a teraz szuka tylko naiwnych winowajców.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i pewnie wypowiedziała się sprawczyni. Lepiej było zostawić numer i potem spisać oświadczenie. Wzwyżka na ubezpieczeniu niewielka a poszkodowana dostałaby pieniądze na naprawę. Oby się znalazła sprawczyni z piniędzmi lub oświadzczeniem w zębach !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Auto kupione w dalonie Widac to jaka niedouczony eksponat naciagaczka ewidentka

  OdpowiedzUsuń
 5. "Duet" ma kamery to może rejestracje uchwyciło jak wyjeżdżała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać pisać nie umie pewnie napięta jechala

  OdpowiedzUsuń
 7. a to nie mondeo ?

  OdpowiedzUsuń
Obsługiwane przez usługę Blogger.