Reklama [góra]

Nocny rajd na orientację, ruszają zapisy na Włóczykij Trip Extreme [video]


Od najbliższego wtorku (12 stycznia) na stronie internetowej Włóczykija przyjmowane będą zgłoszenia do dziewiątej edycji ekstremalnego rajdu na orientację Włóczykij Trip Extreme. Rywalizacje odbędą się tradycyjnie na dwóch dystansach 100 i 50 km. Główną zasadą rajdu jest to, aby na trasie pieszej 100 km, w limicie czasowym 24 godzin pokonać pieszo trasę i zaliczyć jak największą ilość punktów kontrolnych. Na trasie 50 km limit czasowy wynosi 13 godzin.


Włóczykij Trip Extreme odbędzie się w terminie 5-6 marca 2016. Opłata startowa wynosi 35 zł. Na punkcie stop oraz mecie organizatorzy gwarantują gorące napoje, ciepłe posiłki i salę do odpoczynku.

W ubiegłym roku w Włóczykiju wziął udział redaktor naczelny Chojna24.pl - Paweł Sławiński

Impreza zaliczana jest do Pucharu Polski MnO. Od kilku lat startuje w niej ponad 300 osób. Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy co roku stosują limit uczestników. W przypadku większego zainteresowania niż obowiązujący limit o zakwalifikowaniu się do udziału w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz uregulowanie wpłaty startowej.

Włóczykij Trip Extreme jest jedną z imprez towarzyszących 10. Gryfińskiemu Festiwalowi Miejsc i Podróży „Włóczykij”, która odbędzie się w terminie 25 lutego – 6 marca 2016 roku.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.