Reklama [góra]

Pseudokibice ukarani przez sąd w trybie przyśpieszonym


Dwóch pseudokibiców zostało ukaranych w trybie przyśpieszonym przez gryfiński Sąd za wtargnięcie na murawę boiska podczas meczu pomiędzy drużynami Olimpia Troszyn - Sekwoja Brwice.

O zdarzeniu pisaliśmy w niedzielę w artykule Kibice na boisku, uderzony zawodnik i interwencja policji, mecz przerwany w drugiej połowie


W niedzielę w Troszynie (gmina Mieszkowice) odbył się mecz pomiędzy drużynami Olimpia Troszyn a Sekwoja Barwice. W czasie rozgrywek pseudokibice wtargnęli na murawę boiska zakłócając spokój i porządek publiczny przerywając tym samym mecz przed czasem.

Incydent został odnotowany w protokole sędziowskim, sprawą zapewne zajmie się Wydział Gier Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Mie

- 26 i 24- latek zostali zatrzymani. To bracia. Obaj byli nietrzeźwi. Sąd w Gryfinie po zapoznaniu się z materiałami sprawy wydał wczoraj w trybie przyśpieszonym wyrok w sprawie tych mężczyzn. Obaj mają zapłacić grzywnę w wysokości 1.500 złotych - informuje asp. szt. Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.