Reklama [góra]

Mistrz Koła 2016 PZW Rurzyca i zaproszenie na Wędkarski Dzień Dziecka


W niedzielę 22 maja odbyła się druga tura wędkarskich zawodów spławikowych o tytuł Mistrza Koła w sezonie 2016. 

I-tura odbyła się dwa tygodnie wcześniej na łowisku Mniszki, w tym dniu najlepszym okazał się Bocianowski Ryszard wyprzedzając Waldemara Szajka i Marka Woźnicę. Na drugiej turze zawodnicy spotkali się na jeziorze w Trzcińsku Zdrój, tym razem najlepszy zawodnikiem był Artur Werszychora, który wyprzedził Władysława Pawlika i Wiesława Nowakowskigo. 


W klasyfikacji końcowej sumującej osiągnięcia z dwóch tur najlepszym zawodnikiem okazał się obrońca tytułu z poprzedniego roku i tak

Mistrzem Koła 2016 został  Waldemar Szajek, vicemistrzami zostali: Bocianowski Ryszard i Nalborska Grażyna.

W zawodach uczestniczyli również juniorzy, którzy ukończyli zawody w następującej kolejności: Najmowicz Barbara, Węclewski Robert, Najmowicz Jan, Kościelny Sebastian.

W zawodach uczestniczyło łącznie 30 zawodników, a zdobywca tytułu Mistrza Koła będzie reprezentował Koło PZW "Rurzyca" na Mistrzostwach Okręgu w Szczecinie.


Wędkarski Dzień Dziecka

Koło Wędkarskie PZW nr 7 "Rurzyca"w Chojnie zaprasza wszystkie dzieci na zawody wędkarskie organizowane z okazji Dnia Dziecka 29 maja.

Na zawody zapraszamy dzieci i młodzież, która nie ukończyła 18 roku życia lub obchodziła swoje 18 urodziny w roku 2016 (urodzeni w roku 1998 i młodsi).

Zapisy uczestników odbywają się w sklepie wędkarskim „York” przy ul.Jagiełły 14

Zawody odbędą się na łowisku „Karasie” na lotnisku w Chojnie. Zbiórka zawodników o g.8.00 na brzegu łowiska.

Organizatorzy przewidują dla wszystkich zawodników słodki poczęstunek, gorące kiełbaski, nagrody rzeczowe, a dla najlepszych zawodników puchary.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.