Reklama [góra]

Paulina Cholewa wyśpiewała III miejsce


Paulina Cholewa z sukcesem rozpoczęła nowy sezon konkursowy. Wyśpiewała III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenka na dobre i na złe”, zorganizowanym przez Fundację Kultury i Sportu „Prawobrzeże” we współpracy z Centrum Edukacji Twórczej SINGERTON w Szczecinie.

Konkurs składał się z trzech etapów. Do pierwszego etapu (przesłuchania demo)przystąpiło 98 uczestników z całej Polski (min. z Poznania, Koszalina ,Siemianowic Śląskich, Płocka , Piły, Lublina). Do drugiego etapu zakwalifikowało się 42 uczestników, którzy 15.09.2016 wzięli udział w eliminacjach na żywo. Do kolejnego trzeciego etapu przeszło już tylko 24 a w śród nich znalazła się trzynastoletnia chojniaka. 16.09.2016 odbył się uroczysty finał podczas którego wyłoniono najlepszych i przyznano nagrody.

Paulina od 5 roku życia kształciła swoje umiejętności wokalne w Centrum Kultury w Chojnie pod kierunkiem Barbary Andrzejczyk. Od września 2016 jest członkiem zespołu wokalno-instrumentalnego Fermata , działającego przy Gimnazjum w Chojnie (inst.. Sylwia Janiak vel Kubiak).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.