Reklama [góra]

Ustawiony przetarg i problemy firmy wywożącej odpady? Czarne chmury nad ZGDO


Czy władze Związku Gmin Dolnej Odry przeforsują podwyżkę składki członkowskiej? Czy w związku z pojawianiem się coraz to nowych problemów, ZGDO jest w stanie przetrwać? W poniedziałek 7 listopada o godzinie 10:00 w Cedyni odbędzie się walne zgromadzenie stowarzyszenia. 

Będzie to być może jedno z najtrudniejszych spotkań, nie tylko dla władz ZGDO ale również burmistrzów. Swój udział zapowiedziało również wielu radnych z różnych gmin.

O proponowanych podwyżkach składek członkowskich pisaliśmy w artykule ZGDO chce więcej pieniędzy od gmin, będzie podwyżka cen za śmieci dla mieszkańców?

Jeden z wójtów podczas ostatniego zgromadzenia otwarcie przyznał, że w ostatnim przetargu chodziło o to aby "utrzeć nosa Remondisowi". Nie jest to jednak żadna nowość, już kilka miesięcy temu powstanie Spółki Gmin Dolnej Odry (firma wygrał przetarg na wywóz opadów w konsorcjum ze spółką Eko Fiuk) argumentowano tym, że nowe konsorcjum stworzy konkurencyjną ofertę w stosunku do firm Remondis - Jumar.

Od momentu pojawienia się firmy Eko Fiuk w kuluarach bardzo dużo mówiono o problemach firmy, którą próbował kontrolować Urząd Marszałkowski, oprócz wielu uchybień, do prokuratury może również trafić sprawa utrudniania owej kontroli.

fot. zgdo.eu

6 komentarzy:

 1. No to pięknie śmierdziało na odległość.
  MUSI BYĆ TRANSMISJA !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. I co będzie transmisja??

  OdpowiedzUsuń
 3. Transmisja jest na naszym kanale YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=-KKSxx1cXno

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze że mój burmistrz Fedorowicz w tym nie uczestniczył, nic o tym nie wiedział i miał tylko jeden głos jak podejmowali te trudne decyzje :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Boże kogo wy wysyłacie na zlecenia?. Zwykli amatorzy jeden oparty o futrynę drzwi drugi, operator nie umie obsługi Kamery, a ubrani nie do do tego Zlecenia .

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.