Reklama [góra]

Morsy Jelenin zakończyły sezon na plaży w Świnoujściu [foto] [video]


To były ostatnie chwile pełne zabawy i radości. Właśnie zakończył się sezon "Morsów". Wydarzenie, w którym udział brały osoby z Chojny i okolic, odbywało się w Świnoujściu. 

Na plaży w południe zebrało się kilkudziesięciu uczestników. Poprzebierani w przeróżne kostiumy, postanowili razem nie tylko zakończyć swój sezon ale również pożegnać zimę topiąc marzannę.

Przełom października/listopada to czas, w którym miłośnicy zimnych kąpieli ponownie zaczną swoją zabawę.- Woda była ciepła, w granicach dwóch stopni. Od nas pojechało 12 osób. - mówi nam jeden z uczestników tego wydarzenia Jerzy Kołaczyk.

W najbliższą niedzielę 2 kwietnia o godz. 13 odbędzie się zakończenie sezonu Morsów z Jelenina połączone wraz z piknikiem rodzinnym. Podczas wydarzenia, które odbędzie się na plaży w Jeleninie będzie można wspomóc Chojeńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Psijaciele".

O naszych morsach pisaliśmy wielokrotnie, rok temu informowaliśmy o gronie miłośników zimnych kąpieli, które stale się powiększa - Miłośnicy zimnych kąpieli spotkali się w Jeleninie, morsy rozpoczęły sezonBrak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.