Reklama [góra]

Maciej Mazur w wielkim finale programu Idol! [video]


Maciej Mazur doszedł do wielkiego finału programu muzycznego Idol. W jego drodze towarzyszyła mu rodzina oraz jego dziewczyna. 

- Warunki naszej zabawy są bezlitosne - powiedział Wojciech Łuszczykiewicz, przed podaniem oficjalnego werdyktu. Do finału dostało się ośmiu najlepszych wokalistów.

Teraz na Maćka czeka wielki finał, który odbędzie się już za tydzień na żywo. Kto wygra? Zależy już tylko od nas, na kogo będziemy wysyłać SMS-y.Uczestnicy zaśpiewają utwory swoich idoli. Jak myślicie, jaki utwór wybierze Maciek?

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że dojdę aż do top 12, trochę przekombinowałem z utworem, po przespaniu 3 godzin w ciągu tej doby to było bardzo trudne zadanie. [...] Nikogo się nie obawiam, natomiast zwracam szczególną uwagę opinii pani Eli Zapendowskiej, ze względu na długie doświadczenie w tej sferze. [..] Utwór 'Wstaję' wokalisty Grzegorza Hyżego jest mi znany, nie musiałem się uczyć tekstu, chciałem 'zafundować' sobie 3 godziny snu i tak też się stało. - mówi nam Maciek, wspominając poprzedni odcinek.

Jesteśmy wszyscy różni i to jest fantastyczne - dodaje dla telewizji Polsat.

W rywalizacji muzycznej udział biorą wokaliści w wieku od 16 do 28 lat. Oceniają ich Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz oraz Wojciech Łuszczykiewicz.

Uczestnicy pod okiem trenerów wokalnych i choreografów ukształtują swój nowy wizerunek sceniczny. Zwycięzca nagra płytę.

Zobacz również:
23-latek z Krzymowa w telewizyjnym programie Idol, czy zachwyci jury?
Maciej podbija serca jurorów, będzie nowym Idolem?
Maciej Mazur w kolejnym etapie programu Idol!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.