Reklama [góra]

Piłkarskie zmagania w Brwicach [foto]


W niedziele 23 kwietnia na boisku przy szkole podstawowej im. Przyrodników Polskich w Brwicach odbyły się mecze piłki nożnej w ramach rozgrywanych cyklicznie spotkań o puchar przechodni Prezesa ZNP Oddział w Chojnie oraz Mini Turniej Piłki Nożnej przy Centrum Kultury w Chojnie.

Pogoda nie sprzyjała rozgrywkom, ale chęć zdobycia pucharów i rywalizacja o najlepsze miejsce wzięła górę, wszystkie mecze sędziowane były przez Pana Arkadiusza Łągiewczyka, który dopingował zarówno młodszych i starszych do aktywnej gry w duchu rywalizacji fair play. Wszyscy uczestnicy i goście mogli liczyć na słodki poczęstunek, napoje i kiełbasę własnoręcznie upieczoną na ognisku.

Tabela wyników prezentuje się następująco:

Mini Turniej Piłki Nożnej
I miejsce Świetlica środowiskowaGrzybno
II miejsce Świetlica Kamienny Jaz
III miejsce Świetlica Środowiskowa Brwice/Narost

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZNP
I miejsce Świetlica środowiskowa Narost/Brwice
II miejsce Świetlica środowiskowa Krzymów
III miejsce Świetlica środowiskowa Grzybno
IV miejsce Świetlica środowiskowa Mętno

Król strzelców - Bartosz Nagaj

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować Dyrektorowi S.P. w Brwicach Kazimierzowi Kuniszowi, Arkadiuszowi Łągiewczykowi, ratowniczce medycznej Kamili Chojnowskiej, sołtysowi Zenonowi Maderze, strażakom OSP Brwice, rodzicom uczestników i przyjaciołom świetlicy za przygotowanie słodkiego poczęstunku. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju sportowego.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.